Profeta

din Lumea de dincolo de vise

scoala

Profesorii sunt mediocri si elevii tampiti!

| 2 Comments


Am ascultat si eu ca tot romanul declaratiile imbecile ala liderului nostru falnic de la Cotroceni. De cate ori nu mi-am zis sa nu mai fiu atenta la stupiditatile acestui melc, dar ce sa fac …asta mi-e natura.
Nu am rezistat pana la capatul declaratiilor insipide pentru k ma apucase o furie de nedescris. Adik in concluzie generatile din ultimii ani sunt niste tampiti care au promovat, adik premiantii nostri la olimpiadele internationale sunt cretinii satului condus de domn’ presedinte…adik echipa noastra de elevi concurenti si premiati de NASA sunt prostii si tampitii Europei.
Mda, se putea si mai rau , sa fie alienati mintali cu totii…. si domn’ presedinte sa fie sef peste retardati mintal…adik el cum s-ar fi numit? Primul retardat din clasa sau cum? Hmm…
M-a suparat nu pentru ca a spus-o el , nu ma mira, la cat de prost e ma mir ca nu i-au facut o statuie sa o expuna in Piata Universitatii si sa scrie pe ea Asa nu….M-a suparat pentru k astia cu televiziunilor lor de cacao in loc sa se indigneze si sa il atace pe cocalarul sef al tarii s-au apukt sa faca emisiuni despre declaratia acestuia, punandu-si intrebari dak are sau nu dreptate… Pai fratii mei tampiti…sunteti un produs al scolilor din ultimii ani, post revolutionare…adik voi sunteti acei tampiti de care vorbeste cu drag al nostru Taica….
Nu m-ar deranja ca ma face mediocra sau tampita dar, frate, uita-te in oglinda si observa ca ai aceeasi fatza de prost ca si cea de acu 4 ani cand mediocrii astia te-au ales in fruntea comunei…
Suntem , o da, mediocri, prosti, mincinosi, rai, criminali, obsedati, nenorociti….cum vreti ..dar sa ne-o spuna unu fara pata draga, nu ala din fruntea acestor tampiti, nu?
Zic si eu , dak nu am dreptate….

2 Comments

 1. ….ei Profeta,nu te supara asa tare pe presedinte, Basescu e mai zen, intr-o romanie mai mult ev mediu crestin….in care unul sustinea tare si mare chiar aici pe blog-"sa-l puna astia pe Shri in lanturi"

  -Basescu este primul presedinte zen, din istoria recenta a romaniei…si chiar asa, elevii nostri sunt niste prosti, cativa sunt geniali, si LOR li se da cu bata in cap, sa stea in banca lor, restul sunt submediocri….

  -invatamantul trebuie reformat pe noi PRINCIPII, altfel nu o sa mai invete nimeni, dupa niste programe de pe care invatau alde tataia acum 50 de ani, incarcate si aride…este si normal ca elevii si studentii se plictisesc repede, daca nu vii cu NOU SI MODERN, si vii cu teorii invechite si prafuite, care nu mai mult decat trezesc mintea o indobitocesc!!!!!!!

  …ar trebui in scoli sa se predea Yoga si Zen, tehnici de explorare a visului, sau tehnici de explorare Sinelui Cosmic, sau metode de concentrare si eliberarE de stress, sport mult si stiinte complementare moderne de ultima generatie, nu imbecila ecuatie de gardul 2, sau integrala dubla, care oricum o uita rapid dupa ce te da afara de la ora…

  ASTA-I NU-I INVATAMANT!
  ESTE O MASINA CEUAUSISTA DE FACUT COMUNISTI!

  MILENIUL TREI ESTE UNUL AL GENIULUI, CREATIVITATII, SI NOULUI, AL CAUTARII DE SINE SI CERCETARILOR GALACTICE, A CONTACTULUI CU NOI CIVILIZATII ELEVATE DIN ALTE DIMENISUNI…draga mea , nu mai intereseaza pe nimeni ce se preda in SCOLI SI FACULTATI!

  DACA EU ERAM INVITAT LA EMISUNE, NU AS FI FOST ATAT DE POLITICOS CA TRAIN BASESCU, CI AS FI DEMOLAT COMPLET ACEST SITEM DE INVATAMNT GREGAR SI SUBMEDIOCRU, CU PROFESORI FOSTI COMUNISTI, CARE CREAZA IMBECILI!

  ASTA-I ADEVARUL!SI TREBUIE SPUS PE SLEAU!AVEM NEVOIE DE SCOLI SI UNIVERSITATI MODERNE, CARE SA SE OCUPE DE EXPLORAREA SINELUI UMAN, DE IMBUNATAIREA UMANA PRIN MEDITATIE SI TEHNICI DE EXPLORARE A MINTII UNIVERSALE, AVEM NEVOIE DE MODERNITATE IN CARE ELEVII NOSTRI SI STUDENTII DE LA MEDICINA, SA STUDIEZE MEDICINA CUNATICA, NU CEA VECHE DE ACUM 2000 DE ANI CARE TAIE CU BISTURIU SI TE VINDECA CU MILIONAE DE HAPURI…EPOCA ASTA A TRECUT…EXISTA O ALTA MEDICINA HOLISTICA, A CHAKRELOR CORPULUI UMAN, AL CORPURILOR SUBTILE ALE FIINTEI UMANE, O MEDICINA, CARE LUCREAZA CU ENERGII POZITIVE SI ELEVATE NU CU CLOROFORM, SI BISTURIU….

  IATA OPINIA ADEVARULUI!

 2. si ceai de te sbarlesti ca pisica?
  profii sunt niste berbeci si elevii niste oi
  nu stii cares mai prosti
  am amintiri urate din liceu

Leave a Reply

Required fields are marked *.